پست الکترونیک: info@daya-eg.com

تماس : 26206124

درباره ما

داستان زندگی ما

درباره گروه مشاوره دایا

امروزه یکی از چالش شرکت های بزرگ و کوچک تشکیل دادن یک کادر مالی و مالیاتی قوی و مسلط به کار می باشد. در دنیای کسب و کار که رقابت فزاینده ای برای دستیابی به نرخ بالای رشد، پایداری هرچه بیشتر جریانات نقدی ورودی و همچنین افزایش نفوذ در بازارهای تازه وجود دارد.

تکیه در روش های سنتی دیگر پاسخگوی شرکت ها و سایر کسب و کارها نیست. به همین دلیل توصیه میشود تا اخذ اطلاعات به روز و در تغییر هرچه بهتر ساختارهای مالی خود کوشا باشید تا با استفاده از روش های نوین تامین مالی و شکل دهی ساختار مالی، به ادامه هرچه بهتر فعالیت شرکت و ربودن گوی سبقت از رقیبان، بپردازید.

در همین راستا، مفتخریم تا در شرکت گروه مشاوره و توانمندسازی دایا به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی، که در ادامه به طور کامل ذکر میشود، بپردازیم تا شرکت ها و کسب کارها بطور منطقی و مفید به حداکثرسازی توان و ظرفیت بنگاه خود برسند .

بهترین مشاوره و خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکنیم...

بهترین مشاوره و خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکنیم...
بهترین مشاوره و خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکنیم...
بهترین مشاوره و خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکنیم...
بهترین مشاوره و خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میکنیم...

از گروه مشاوره دایا بیشتر بدانید

همانطور که از نام شرکت پیداست، گروه مشاوره توانمندسازی دایا، با ارائه خدمات متنوع، نسبت به توانمند کردن بنگاه و کسب و کار شما کنار شما خواهد بود. گروه مشاوره توانمندسازی دایا صرفا به یک یا چند حوزه خاص محدود نمیشود. ما یک گروه خلاق و باتجربه هستیم که در همه مسائل سازمان به شما یاری میرسانیم.
حال که بحث منابع محدود به میان آمده است، باید گفت که گروه مشاوره توانمندسازی دایا در زمینه های بهره وری و سودآوری و مدیریت ریسک نیز میتواند به ارائه خدمات بپردازد. هدف از راه اندازی کسب و کارها، رسیدن به سود و کسب درامد است. اما بدون برنامه ریزی های دقیق و محاسبات بهره وری این امکان وجود ندارد. گروه مشاوره توانمندسازی دایا در این راه به بنگاه های شما کمک میکند تا با شناسایی، ارزیابی و اولویت بندی خطرات احتمالی و به دنبال آن، استفاده هماهنگ و بهینه از منابع، تحقق فرصت ها را حداکثر و زیان را به حداقل برسانید و در نهایت افزایش بهره وری شرکت خود را محقق کنید. شرکت های کوچک با داشتن منابع محدود تر راه پر پیچ و خمی را در راستای رسیدن به بهره وری دارند. اما با سپردن کار به گروه مشاوره توانمندسازی دایا، تمام کسب و کارها، اعم از کوچک یا بزرگ، میتوانند این مسیر رشد را به بهترین نحو طی کنند.
تیم متخصص ما با ارائه جدید ترین راهکارها، به کسب و کار شما کمک میکند تا در بهترین حالت خردمندانه ترین تصمیم ممکن را درمورد اجرای پروژه ها اخذ کنید و منابع خود را به بهترین نحو ممکن، به بهره وری برسانید.
در دنیای کسب و کار امروز، برخی کسب و کارهای نوپا در ابتدای فعالیت خود برای جذب سرمایه و برخی شرکت های متوسط و بزرگ در هنگام ادغام و یا تملیک باید ارزشگذاری شوند. گروه مشاوره توانمندسازی دایا در ارائه هرچه بهتر این مهم کنار شما خواهد بود.
یکی از مهمترین فعالیت ها برای ایجاد و توسعه پروژه های سرمایه گذاری در ایران، تامین مالی پروژه ها است. بی ثباتی در قوانین و رویه ها و عدم شفافیت ها باعث شده پروژه های بسیاری با معضل تامین مالی مواجه شوند. متاسفانه بسیاری از سرمایه گذاران با مصرف کل منابع در اختیارشان، ضمن اتلاف سرمایه، موفق به اخذ تسهیلات نمی شوند و عملا به پروژه های نیمه تمام تبدیل می شوند و امکان استفاده به موقع از تسهیلات بانکی را نیز از دست میدهند. اما با سپردن کار به گروه مشاوره توانمندسازی دایا میتوانید از خدمات و مشاوره های ما در حوزه تامین مالی و اخذ خدمات از بازار پول و سرمایه و همچنین توسعه کسب کار خود در بازاهای داخلی و خارجی، بهره مند شوید .
در نهایت، گروه مشاوره توانمندسازی دایا در خصوص سرمایه گذاری در انواع بازارهای مالی اقدام به ارائه مشاوره های تخصصی می نماید که در این جهت، منجر به کسب سود و افزایش منابع کسب و کارها می شود .