پست الکترونیک: info@daya-eg.com

تماس : 26206124

خدمات

خدمات گروه مشاوره  دایا

خدمات گروه مشاوره دایا

  • ارائه خدمات مدیریت
  • مشاوره در حوزه ارزیابی‌های اقتصادی
  • مشاوره در حوزه مالی شرکتی، تجهیز منابع و سرمایه گذاری
  • مشاوره در حوزه‌ های راه اندازی و توسعه محصول، صنعت وکسب وکار
  • مشاوره در زمینه ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت ها
  • سرمایه گذاری مالی در موسسات داخلی وخارجی
  • مشاوره و خدمات در حوزه راه اندازی و تاسیس انواع شرکت
تصویر

توضیحات بیشتر:

شامل تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترل های داخلی و مدیریت:

مشاوره مدیریت (management consulting) مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه های مختلف ارائه میشود و امری ضروری برای سازمان های امروزی است.

خدمات ارائه شده توسط گروه مشاوره توانمندسازی دایا در حوزه مدیریت در نهایت منجر به افزایش سودآوری سازمان، کاهش هزینه ها و افزایش درآمد، آنالیز و بهبود فرایندها، توسعه فناوری و محصولات، تدوین استراتژی یا روش استخدام و آموزش نیروی انسانی ور مجموعه ای از این اهداف می شود.

ما با ارائه مشاوره های تخصصی، شناخت دقیق و ارزیابی نیاز و مسائل و مشکلات سازمان، این امر را تحقق میبخشیم. در نهایت اگر حداقل یکی از خدمات ذکر شده از دغدغه های کسب و کار شماست، با ما تماس بگیرید.

گزارش طرحهای توجیهی و ارزیابی های مالی – اقتصادی:

هدف از ارزیابی اقتصادی (Evaluation economic) برآورد هزینه ها و منافع حاصل از هر پروژه برای تصمیم گیران است و نتیجه آن ممکن است به ادامه پروژه به شکل موجود و بدون هرگونه اصلاح و یا ادامه پروژه با اصلاحات مورد انتظار و یا لغو پروژه منتهی شود. پروژه ها از نظر اقتصادی هنگامی کارایی لازم را دارند که منافع حاصل از آنها با معیار پولی بیش از هزینه های آن باشد، و کارآمدترین پروژه آن است که حداکثر تفاوت بین این دو مقدار را داشته باشد.

در گروه مشاوره دایا روش های بسیاری برای ارزیابی های اقتصادی توسط متخصصین ما بکار گرفته میشود و با توجه به شرایط هر کسب و کار، بهترین روش اجرا میشود. پس اگر میخواهید پروژه های خود را در بهترین حالت ممکن ارزیابی کنید و بهینه ترین و کارآمدترین پروژه را انتخاب کنید، کار را به گروه مشاوره توانمندسازی دایا بسپارید و با ما تماس بگیرید.

شرکت ها در مراحل مختلف فعالیت خود نیازمند ارزش گذاری دقیق هستند:

برخی کسب و کارهای نوپا در ابتدای فعالیت خود برای جذب سرمایه و برخی شرکت های متوسط و بزرگ در هنگام ادغام و یا تملیک، عرضه سهام در بازار اولیه و تحلیل قیمت ذاتی سهام باید ارزش گذاری شوند. تحلیل حرفه ای قیمت سهام می تواند مدیران و معامله گران را در راستای یک معامله موفق به خوبی راهنمایی نماید.

ما در گروه دایا، بهترین روش های ارزش گذاری شرکت ها، بخصوص شرکت های نوپا، را ارائه میدهیم و در این بازار پرتلاطم، تکنیک ها و مدل های نوین را هم اجرا میکنیم. هر کسب و کار و فعالیت تجاری با یک ایده آغاز می شود.

مراحل تاسیس و ثبت یک شرکت در صورت آشنا نبودن به مراحل اداری آن میتواند بسیار طولانی و زمان بر بوده باشد و اغلب افراد دچار ضرر شوند.

در گروه دایا ما علاوه بر مشاوره در مورد ثبت انواع شرکت ها و مراحل آن، به شما کمک میکنیم که چه نوع شرکتی مناسب کسب و کار شماست. پس اگر تصمیم به راه اندازی کسب و کار جدیدی دارید و میخواهید شرکت ثبت کنید، با ما تماس بگیرید.

گاهی به دلایل مختلف شرکت ها اقدام به ادغام و تملک میکنند و یا ساختار سازمانی و مالی خودشون رو تغییر یا تجدید میکنند. شرکت ها میتوانند در جهت توسعه و گسترش کسب و کار خود دست به چنین اقداماتی بزنند.

اگر همچین تصمیمی دارید، گروه دایا با بررسی توجیه اقتصادی و مالی ادغام و تملک، ارزیابی اهداف و ارائه مشاوره به شما در خصوص سود و زیان های احتمالی با تهیه گزارش های تحلیلی به شما کمک میکند. علاوه بر این موارد، به شما درخصوص قیمت و ارزش گذاری، ساختاربندی مناسب هنگام معامله پیشنهاد میکند.

ارائه خدمات در زمینه مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و خارجی و نیز سرمایه گذاری مالی در موسسات داخلی و خارجی:

میزان کمّی سرمایه گذاری همیشه مطرح نیست، بلکه نوع و کیفیت سرمایه گذاری در همه انواع آن تاثیر گذار است.

ما با تحلیل بازار در گروه دایا به شما کمک میکنیم تا پول خود را در جایی سرمایه گذاری کنید که به اهداف مالی خود برسید. گروه دایا با توجه به شرایط کسب و کار شما، اقدام به ارائه مشاوره در خصوص سرمایه گذاری در بازارهای مختلف میکند تا فرصت رشد و دستیابی به رشد بیشتر را برای شما فراهم کند.

اگر کسب و کاری دارید که نیازمند جذب سرمایه است تا در بازار رشد کند یا حتی اگر جذب سرمایه داشتید و نیازمند یک رشد و توسعه در بازار هستید، و یا فکر میکنید محصول فعلی‌تون نیازمند توسعه و بهینه سازیست، میتوانید با ما تماس بگیرید.

طراحی و توسعه محصول یکی از چالش برانگیزترین کارها بر ای کسب و کارها و استارتاپ هاست. شناخت نیاز بازار و ایده های بهینه و کارآمد، نیازمند تخصص و تجربه ست که گروه دایا میتواند در اختیار شما قرار دهد.

شناخت بازار، نیازهای کاربران، شناخت و تحلیل رقبا، اصول طراح ی دیجیتال و صنعتی محصول و تکنولوژی‌های روز توسعه محصول، خدماتی ست که گروه دایا میتواند در اختیار شما قرار دهد. ما نقاط ضعف و قابل بهبود کسب و کار و محصول شما را بررسی میکنیم و با روش های نوین و کارآمد به شما کمک میکنیم تا مشارکت، فروش و پایداری شما افزایش پیدا کند.

موضوع تامین مالی اهمیت بسیاری در  انواع کسب و کارها دارد و باتوجه شرایط کشور تهیه بودجه و تامین مالی امری بسیار مهم است. اجرای پروژه های بزرگ نیازمند تامین مالی بزرگ نیز هستند. در گروه دایا ما به شما در مورد انواع روش های تامین مالی نوین مشاوره میدهیم تا بهینه‌ترین روش انتخاب شود.